CARDAN Logistics

Transport ponadgabarytowyCARDAN

O firmie CARDAN Logistics

Firma CARDAN Logistics Sp. z o.o. Sp.k. to profesjonalna firma zajmująca się transportem ładunków ciężkich i ponadgabarytowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych pracowników w zakresie transportu, logistyki i spedycji na rynku krajowym i międzynarodowym, świadczymy w pełni profesjonalne usługi, zdobywając uznanie i zaufanie klientów z całego świata.

Nasi pracownicy dysponujący doświadczeniem i umiejętnościami tworzą podstawę dla pomyślnej realizacji projektów i poszukiwania rozwiązań transportowych. Działamy w oparciu o konwencję CMR, kodeks cywilny oraz Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS), edycja 2002 r. Powierzone nam ładunki są zawsze ubezpieczanie do wysokości polisy posiadanej przez firmę CARDAN Logistics.

Jak pracujemy ?

Działalność firmy na rynku pozwoliła na stworzenie sieci kontaktów z firmami i instytucjami w kraju i za granicą. Tak dobrze rozwiniętą sieć kontaktów i współpraca ułatwia szybką i precyzyjną realizację przewozu ładunków ponadgabarytowych. Odchodzimy od dotychczasowych i tradycyjnych rozwiązań i poszukujemy nowych, zgodnych z najnowszymi trendami na korzyść naszych klientów. Mamy na uwadze różnorodność wymagań dotyczących drogi transportu i rozwiązania najbardziej optymalne dla klienta, niezbędny jest perfekcyjny zespół, któremu przypisujemy najwyższą wartość.

CARDAN Logistics działa aktywnie na rynku transportowym ładunków ponadgabarytowych zarówno w Polsce, Europie Zachodniej oraz na Bliskim Wschodzie (Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Rosja). Zajmujemy się kompleksową obsługą transportu podczas realizacji projektów inwestycyjnych.

Transport konstrukcji stalowych
Transport konstrukcji betonowych
Dowolne ładunki ponadgabarytowe
o-nas-1
o-nas-2
o-nas-3
o-nas-4
o-nas-5
o-nas-6

01Transport drogowy

W przewozie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych środkami transportu drogowego głównym i podstawowym czynnikiem jest m.in. dobór odpowiedniej jednostki transportowej.

02Transport śródlądowy

W przewozie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych środkami transportu śródlądowego głównym i podstawowym czynnikiem jest infrastruktura portowa.

03Transport morski

Obsługa portowa w takich miastach jak Bilbao, Marsylia, Antwerpen, Rotterdam, Hamburg, Lubeck, Świnoujście, Szczecin, Gdańsk, Klaipeda, St. Petersburg.

04Obsługa dźwigowa

Przygotowaliśmy dla Państwa na terenie Niemiec oraz w Polsce utwardzone place oraz hale na których istnieje możliwość przechowania tymczasowego lub zmagazynowania towaru na dłuży okres czasu.

05Obsługa celna

Reprezentowanie firm przed organami celnymi w kraju oraz przejściach granicznych Unii Europejskiej, odprawy, wystawianie dokumentów, wystawianie przekazów celnych.

06Pilotaż BF2 i BF3

Przygotowanie i planowanie tras, sporządzanie dokumentacji z objazdu tras, organizacja pilotażu policyjnego, dostosowanie infrastruktury drogowej na czas przejazdu.
https://cardan.net.pl/wp-content/uploads/2022/02/cardan_4.jpg
https://cardan.net.pl/wp-content/uploads/2022/02/cardan_4.jpg

NO HEAVY... NO FUN !!!Cardan

Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych pracowników w zakresie transportu, logistyki i spedycji na rynku krajowym i międzynarodowym, świadczymy w pełni profesjonalne usługi, zdobywając uznanie i zaufanie klientów z całego świata.

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.